Majakovského sál

Největším a nejkrásnějším sálem Národního domu na Vinohradech je Majakovského sál, který má plochu přes 500 m² a pojme až 700 návštěvníků. Je honosně zdobený, s třídílným freskovým stropem, dvěma velkolepými lustry, řadou plastik a bust rozmístěných po celém obvodu sálu. Celková výzdoba sálu tvoří ucelené umělecké dílo, které oslavuje zejména městskou část Královské Vinohrady.

Balkón Majakovského sálu

Balkón Majakovského sálu kopíruje půdorys sálu po dvou stranách ve tvaru písmene L. Může být příjemným rozšířením kapacity sálu například při maturitních plesech, ale také samostatným prostorem pro raut. Zajímavostí je unikátní systém odhlučnění balkónu, který se takto dá zcela oddělit od Majakovského sálu a využít jako samostatný prostor například pro menší jednání při konferencích.

Raisův sál

Raisův sál, původně zbudovaný jako divadelní (v průběhu let zde sídlilo několik divadelních scén), je druhým největším sálem Národního domu na Vinohradech. U Raisova sálu je možné využít jak velkého foyer, tak samostatného předsálí. Je velmi vhodný jako prostor na welcome drink, after party, samostatné menší konference, ale může sloužit také pro středně velké skupiny jako důstojný prostor na galavečeři nebo raut.

Společenský sál

Společenský sál, nejmenší z trojice velkých sálů Národního domu na Vinohradech, vznikl z původní zimní zahrady a dnes se tak může pyšnit unikátním skleněným stropem. Je ideální pro komorněji laděné události, pro menší konference, večeře, soukromé oslavy jako jsou například svatby, promoce, menší plesy, ale také jako důstojné místo pro valné hromady, aukce obrazů apod.

Národní dům na Vinohradech

Náměstí Míru 820/9

120 00 Praha 2

Rychlý kontakt


Pro více informací o nabídce jídel, realizaci akcí, prohlídek prostor apod. kontaktujte:

Ing. Jindřich Chytráček

+420 602 363 904 jindrich.chytracek@golem.cz